Pokalfestivals tidligere år
Resultater

Login
Opret profil
Glemt login


Hjælp?

Resultater

Link til resultater fra Pokalfestivalen 2014



Pokalfestival 2011 - Odense, 22-01-2011


Kids (Level 0)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Frøbjerg B
2.  Frøbjerg D
3.  Fortuna Od J
4.  Fortuna Od B
 

Kids (Level 1)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Nordenskov A
2.  Frøbjerg C
3.  Team Køge A
4.  Skårup F
5.  Fortuna Od C
6.  Team Køge J
 
Række: 2
  
1.  VK4000 C
2.  Jels B
3.  Fortuna Od D
4.  VK4000 D
5.  Hjallese G
6.  Jels A
 

Kids (Level 2)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Skårup E
2.  Lyngby A
3.  DHG D
4.  Tønder A
5.  Ubberud B
6.  Fraugde A
 

Kids (Level 3)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Jels C
2.  Lyngby C
3.  Lyngby E
4.  Lyngby D
5.  Team Køge K
5.  DHG A
7.  Skårup G
8.  Silkeborg B
9.  Jels D
 
Række: 2
  
1.  DHG B
2.  Nordenskov B
3.  Skårup H
4.  BRH E
5.  DHG C
5.  Frøbjerg D
7.  Fortuna Od E
8.  Frøbjerg A
9.  Middelfart D
 

Kids (Level 3 Åben)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
 
1.  Ølgod A
2.  BRH D
3.  BRH C
4.  Gentofte A
5.  Marienlyst A
5.  Fortuna Od G
7.  BRH B
8.  Vejle Uvolley A
9.  Lyngby F
 
Række: 2
   
1.  Gentofte C
2.  VK4000 E
3.  Vejle Uvolley B
4.  Tønder B
5.  Svendborg A
5.  KV61 A
6.  Hjallerup A
7.  Gentofte B
 

Kids (Level 4, piger)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Team Køge B
2.  Ubberud A
3.  Team Køge C
4.  Skive A
5.  Skårup A
5.  Fortuna Od I
7.  DHV Odense A
8.  Hjallerup B
9.  Lyngby G
 
Række: 2
  
1.  Skårup I
2.  Fortuna Od H
3.  Tønder C
4.  Svendborg B
5.  Svendborg C
5.  Farum-Holte A
6.  DHV Odense C
7.  DHV Odense B
8.  Silkeborg C
 

Kids (Level 4, Mix)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Gentofte H
2.  Skive B
3.  Gentofte I
4.  Farum-Holte B
5.  Middelfart A
6.  Nordenskov C
7.  Team Køge D
8.  Jels K
9.  Middelfart B
10.  Ubberud D
11.  Sorø A
 

Teen 1 Piger U14   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Jels H
2.  Silkeborg A
3.  Jels J
4.  Jels I
5.  Hillerød D
 

Teen 1 Drenge U14   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Vestsjælland G
2.  Vestsjælland F
3.  Hillerød A
4.  Svendborg F
5.  Kerteminde E
6.  VK4000 F
7.  Svendborg E
 

Teen 2 Piger U14   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Sønderborg A
2.  Team Køge F
3.  Kerteminde A
4.  Team Køge E
5.  Team Køge G
6.  Skive E
7.  Kerteminde B
8.  Hillerød C
9.  Tønder D
10.  Hillerød B
11.  Team Køge H
 

Teen 2 Drenge U14   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Vejle Uvolley E
2.  Skive C
3.  Kerteminde C
4.  Kerteminde D
5.  Hjallerup C
6.  Ølgod B
7.  Ølgod C
8.  Svendborg D
 



Ungdom (DU14)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Ikast A
2.  Vestsjælland A
3.  KV61 B
4.  Gentofte D
5.  Gentofte E
 

Ungdom (HU14)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Hvidovre A
2.  Ikast B
3.  Hjallese C
4.  Vejle Uvolley D
5.  Skårup C
6.  Nordenskov D
7.  STIF A
 

Beach (DU16)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Gentofte F
2.  Gentofte G
3.  Hjallese E
4.  BRH A
5.  Hvidovre C
6.  Lyngby-Gladsaxe B
7.  Jels F
8.  Ikast C
9.  Vestsjælland B
10.  Fortuna Od F
11.  Amager A
12.  Vejle Uvolley C
 

Beach (HU16)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Lyngby-Gladsaxe E
2.  Hvidovre B
3.  Amager C
4.  Jels E
5.  Hjallese B
6.  Nordenskov E
7.  Lyngby-Gladsaxe C
 

Beach (DU18)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Lyngby-Gladsaxe A
2.  Amager D
3.  Fortuna Od A
4.  Haslev Idræt A
5.  Vestsjælland E
6.  VK4000 A
7.  Vestsjælland C
8.  Vejle Uvolley F
9.  VK4000 B
10.  S-E Volley B
11.  Skive D
12.  Lyngby-Gladsaxe D
13.  Randers A
14.  Gørlev IE B
 

Beach (HU18)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Hjallese F
2.  Hjallese A
3.  S-E Volley A
4.  Haslev Idræt B
5.  Skibelund A
6.  Tønder E
7.  VK4000 G
8.  Gørlev IE A
 


Ungdom (HU21)   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  Nordenskov F
2.  Vestsjælland D
3.  Randers B
 



Senior (d) Elite + 1. Div.   -   (Hent resultater i pdf-format)
Række: 1
  
1.  DSIO A
2.  CBS Sport A
3.  DSIO B
4.  Hårslev A
5.  Strib A
6.  Team Køge I
 




<< Tilbage