|
Kids (Level 1) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | BRH B | |
2. | Ishøj B | |
3. | Frøbjerg B | |
4. | Farum-Holte D | |
5. | Farum-Holte H | |
6. | Frøbjerg A (L0) | |
7. | Team Køge B | |
8. | DHV H | |
9. | Fortuna Od D | |
10. | Team Køge A | |
11. | DHV O | |
12. | Ishøj A | |
|
|
Kids (Level 2) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Fortuna Od G | |
2. | Jels B | |
3. | Kerteminde G | |
4. | Team Køge E | |
5. | Team Køge C | |
6. | Team Køge D | |
7. | Fraugde B | |
8. | Fortuna Od A | |
9. | Jels A | |
10. | Farum-Holte B | |
11. | Middelfart B | |
12. | Farum-Holte A | |
|
|
Kids (Level 3) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Amager C | |
2. | Gentofte A | |
3. | Hjallerup A | |
4. | Frøbjerg C | |
5. | DHV K | |
6. | Team Køge G | |
7. | Middelfart A | |
8. | Vejle Uvolley G | |
9. | Lyseng B | |
10. | Kerteminde F | |
11. | DHV L | |
|
|
Kids (Level 3 Åben) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Team Køge N | |
2. | Frøbjerg D | |
3. | Fortuna Od C | |
4. | BRH C | |
5. | DHV N | |
6. | Kerteminde H | |
7. | Ishøj G | |
8. | Fraugde A | |
9. | Nordenskov A | |
10. | Vejle Uvolley A | |
|
|
|
Kids (Level 4, Mix) |
Række: 1 |
|
1. | Jels C | |
2. | Gentofte B | |
3. | Farum-Holte F | |
|
|
Teen 1 Piger U14 - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Amager A | |
2. | Team Køge I | |
3. | Ishøj D | |
4. | BRH D | |
5. | BVC Esb. C | |
6. | Amager B | |
7. | Tønder B | |
8. | Team Køge H | |
9. | Ishøj E | |
10. | Vejle Uvolley L | |
11. | Kerteminde E | |
12. | Lyseng A | |
13. | Vejle Uvolley K | |
14. | Frøbjerg E | |
15. | Ubberud B | |
|
|
Teen 1 Drenge U14 - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Farum-Holte G | |
2. | Frøbjerg F | |
3. | Ishøj F | |
4. | Team Køge J | |
5. | BVC Esb. B | |
6. | Ubberud A | |
|
|
Teen 2 Piger U14 - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Vejle Uvolley I | |
2. | Kerteminde B | |
3. | Ubberud C | |
4. | Aalborg HIK B | |
5. | Kerteminde A | |
6. | Aalborg HIK A | |
7. | Vejle Uvolley J | |
8. | Fraugde C | |
9. | Hvidovre D | |
|
|
Teen 2 Drenge U14 - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Kerteminde D | |
2. | Gistrup A | |
3. | Vordingborg A | |
4. | BVC Esb. D | |
5. | Kerteminde C | |
6. | Vejle Uvolley H | |
7. | Vordingborg B | |
|
|
Teen 2 (DU18) |
Række: 1 |
|
1. | BVC Esb. F | |
2. | Vordingborg C | |
|
|
Teen 2 (HU18) |
Række: 1 |
|
1. | Hillerød B | |
2. | Sorø A | |
|
|
Ungdom (DU14) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Lyngby-Gladsaxe B | |
2. | DHV G | |
3. | Lyngby-Gladsaxe A | |
4. | Hjallerup B | |
5. | Marienlyst A | |
6. | Sønderborg B | |
7. | Vestsjælland A | |
8. | Vestsjælland F | |
9. | Hvidovre E | |
10. | Fortuna Od E | |
11. | DHV F | |
|
|
Ungdom (HU14) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Team Køge K | |
2. | Farum-Holte E | |
3. | Jels D | |
4. | DHV C | |
5. | Vejle Uvolley E | |
6. | Gentofte C | |
7. | Vestsjælland B | |
8. | Vejle Uvolley D | |
|
|
Beach (DU16) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Ikast A | |
2. | Fortuna Od H | |
3. | Vestsjælland C | |
4. | Fortuna Od B | |
5. | BVC Esb. A | |
6. | Team Køge L | |
7. | Jels E | |
8. | DHV E | |
9. | Vestsjælland G | |
10. | ØSVN A | |
11. | Sønderborg A | |
12. | Tønder A | |
13. | Hillerød A | |
|
|
Beach (HU16) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | Hvidovre B | |
2. | DHV A | |
3. | Vejle Uvolley F | |
4. | Vestsjælland D | |
5. | BRH E | |
|
|
Beach (DU18) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | BRH A | |
2. | Team Køge M | |
3. | Fortuna Od F | |
4. | Haslev Idræt A | |
5. | Ikast B | |
6. | Bernstorffsminde B | |
|
|
Beach (HU18) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | DHV D | |
2. | Ikast C | |
3. | Hvidovre A | |
4. | Ikast D | |
5. | Bernstorffsminde A | |
6. | Haslev Idræt B | |
7. | Klintsøgaard B | |
|
|
Kids (Level 2 Åben) |
Række: 1 |
|
1. | DHV B | |
2. | Lyngby-Gladsaxe C | |
|
|
Ungdom (HU21) |
Række: 1 |
|
1. | Vestsjælland E | |
2. | BVC Esb. E | |
|
|
|
|
|
|
Senior (Mix A) - (Hent resultater i pdf-format) |
Række: 1 |
|
1. | DHV M | |
2. | VT Odense A | |
3. | VT Odense B | |
4. | Allesø A | |
5. | VT Odense C | |
6. | DSIO A | |
|
|
|
Beachvolley (damer) |
Række: 1 |
|
1. | Julie Lyskjær/Triin Kuusk | |
2. | Line Trans Hansen/Helle Søndergård | |
3. | Kristel Kiens/Krista Hasemeyer | |
|
|
|